Kelionė Vokės upe

Pasinerkite į kelione per vilnių kitaip

Vokė

Esi jau  šimtą kartų plaukęs Žeimena, Merkiu, Dubysa, ar Vilnelė? Apie plaukimą Nerimi net nenori pagalvoti? Nori smagių akimirkų, su draugų kompanija bet nenori važiuoti toli už Vilniaus dešimtis ar šimtus kilometrų kad galėtum kelias valandas smagiai prasiplaukti baidarėmis? Mes turim variant IDEALIAI jums tinkantį. VOKĖ.  Vokė kaip tik tai ko tu ieškai! Vilniečių jau atrasta Vokės upė nuo miesto centro nutolusi kiek daugiau negu 10km arba 15min automobiliu. Iki kelionės susitikimo vietos važiuoja netgi viešasis transportas. Tad išsisukinėjimų išmėginti plaukimą turit visai mažai. Čia lengvai atvyksit nuosavo automobiliu, taxi, viešuoju transport ar uošvienės pagalba! Puikūs Vokės maršrutai – nepaliks abėjingų baidarių mylėtojų! Vokė yra puiki upė pradedantiesiems plaukikams. Mūsų siųlomi maršrutai yra nesudėtingi ir puikiai tinka baidarėmis plaukiant pirmą kartą ar plaukiant su mažais vaikais.  Bet jeigu jūs galvojat kad tai yra nuobodus plaukimas ir irkluojant  visą kelią tik nosį krapštysis ir deginsitės ar per telefoną žiūrėsit Netflixą labai klystat. Plaukiant Vokės upe jums reikės persinešti Vaidotų vandens malūną, plaukiant po Vilnius-Trakai kelio tiltu upė šniokščia ir dažna pavaišina nedidelę bangele. Išvirtinę medžiai ar žemai kabantys tilteliai tikrai neleis užmigti baidarėje. Upė teka per smėlingą ir durpingą vietovę todėl vietomis yra pakankamai gili. Tai leidžia ir karščiausiom vasaros dienom mėgautis sklandžiu plaukimu beveik nestringant ant seklumų. Vokė savo vingiais ir smagiai posūkiais prilygsta, o kartais ir lenkia Vilnelę.

Kada? Visus metus

Sudėtingumas: Tinka visų amžiaus grupių irkluotojams.

Kodėl verta plaukti:  Nesudėtingas plaukimas. Tinka plaukti ir su mažais vaikais. Upė neturi labia daug kliūčių. Upė yra pakankamai gili todėl vasarą retai kada nusenka iki nekomfortabilaus lygio. Plaukimo metu yra vietų kur išsinaudyti ar papiknikauti.

KAIP VISKAS VYKSTA

1. Išsirenkat jums tinkamą maršrutą ir jį rezervuojat per mūsų sistemą, telefonu arba e-paštu.

Galimi marštutai :

[A] trumpesnis. Apie 10km. apie 2-3 val. Plaukimas nuo Vaidotų iki Mūrinės Vokės užtvankos. 
[B] ilgesnis. Apie 15km. apie 3-4 val. Plaukimas nuo Pagirių iki Mūrinės Vokės užtvankos.

Individualus maršrutas Voke – rasim visiems tinkamą sprendimą.

susitikimo vieta

2. Visus nuotykių ieškotojus mūsų transportas paims nuo mūsų susitikimo vietos – logistikos centro parkingo (Lentvario g. 33). Iš susitikimo vietos visi irkluotojai bus nutransportuoti iki kelionės starto. Jeigu į kelionės startą planuojate atvykti patys prašau apie tai informuoti organizatorius.

Irklavimo pabaiga

3. Viskas kas turi pradžią turi ir pabaigą. Jūsų kelionė baidarėmis baigsis  toje pat vietoje kur ir susitiksime prieš plaukimą.

Kaina žmogui

Maršrutas A

(trumpesnis)
20
Asmeniui
  • +3 eur/asm transportavimas
  • Vaidotai- Mūrinės Vokės užtvanka
  • Apie 10km.
  • Apie 2-3 val. irkluojant poilsiniu režimu

Maršrutas B

(ilgesnis)
20
Asmeniui
  • +3 eur/asm transportavimas
  • Pagiriai - Mūrinės Vokės užtvanka
  • Apie 15km.
  • Apie 3-4 val. irkluojant poilsiniu režimu

Ką jus gaunate

Jumis tikrai pasirūpinsime

Suteikiame visą reikalingą baidarių įrangą, patarsime, padrąsinsime.  Jei pramogoms baidarėse turit kokių nors spec. reikalavimų – tarkim reikalingos vaikiškos kėdutės, liemenės, rekalingi hidro maišai- duokit mums žinot apie tai prieš irklavimą ir mes tuo pasirūpinsime. 

Kas įtraukta į kelionę

Ka atsinešti

Kas neįtraukta į kelionę

Bilietai

Informacija

Susitikimo vieta: Dažniausiai susitinkam  maršruto finiše. Iš ten Jus Pipiro Baidarių transportu nuvežam  į maršruto startą.

Patikrinkite, ar jūsų norimos datos yra laisvos: Dešinėje pusėja rasite kalendorių. kelendoriuje pasirinkite jums tinkamas datas ir laiką bei užsisiskykite reikiamą vietų skaičių.

Grupės dydis: 1–80 žmonių

Minimalus amžius: Nėra. Nepilnamečiai turi būti lydimi suaugusiųjų.

Sudėtingumas: : Turi naturalių kliūčių (išvirtusių medžių, greitesnių vietų, žemai kabančių tiltų). Upė nėra sudėtinga. Tinka visų amžiaus grupių irkluotojams.

Pasirengimo lygis: žemas/vidutinis

Būtinos sąlygos: Turi mokėti plaukti ir jausti nuotykių skonį. Baidarės svorio limitas- 300 kilogramų. Pradedantiesiems tinkanti upė.  Naudojame stabilias dvivietes arba vienvietes baidares todėl pramoga puikiai tiks tiek pradedantiesiems tiek pažengusiems. 

Vaikai iki 7 metų: Vaikai iki 7 metų amžiau gali plaukti kaip trečias asmuo baidarėje specialioje vaikiškoje kėdutėje. Vaikui reikalinga speciali liemenė. Apie vaikus iki 7 metų BŪTINA informuoti registracijos metu.

Apmokėjimas: Grynaisiais susitikimo metu, online mokėjimus, bankinius pavedimus. Įmonėm išrašom sąskaitas.

Bilietai