Kelionė Vilnele

Pasinerkite į kelione per vilnių kitaip

Tai vienas iš populiariausių maršrutų. 3-4 valandų plaukimas nuo Rokantiškių (Naujosios Vilnios) užtvankos iki Baltojo tilto. Maršrute yra vienas baidarių persinešimas per užtvanką. (ties belmontu). Plaukimo metu pamatysi Pūčkorių atodangą, Belmonto krioklius, Šv. Onos bažnyčią,  atnaujintą Vilniaus Bernardinų sodą, Užupio skersgatvius ir tiltus Gedimino kalną bei patį Vilniaus centrą su dangoraižiais. Taip pat praplauksi po trimis žymiausiais sostinės tiltais: Karaliaus Mindaugo, Žaliuoju ir Baltuoju.

Dėl greitos srovės ir kliūčių šis maršrutas dažnai vadinamas tikruoju auksiniu plaukimu! Jei manai, kad leisi laiką tik grožėdamasis aplinka  labai klysti. Čia paleisti irklų iš rankų nevalia! Šis maršrutas dažnai laikomas pačiu techniškiausiu maršrutu. Maršrutas puikiai tinka aktyviam laisvalaikiui ir net lenktynėms, kur gali prireikti išmonės, kantrybės ir komandos narių pagalbos. Čia gausu įvairių kliūčių, išvirtusių medžių didelių akmenų, slenksčių, tad pasiruošk geros nuotaikos ir neperšlampančių drabužių!

Maršrutas rekomenduojamas labiau irklus įvaldžiusiems irkluotojams. Dėl greitesnio vandens, ir daug kliūčių upe nerekomenduojam plaukti visai “žaliems” irkluotojams.  Jei baidare ketinate plaukti pirmą kartą labiau rekomenduojami kiti mūsų maršrutai tokie kaip Neris ar Vokė.

Kada? Geriausiai tinka pavasaį ir vasaros pirmoje pusėje, vėliau upėje sumažėja vandens plaukimai tampa mažiau komfortabilūs

Sudėtingumas: Upę geriau rinktis jau bandžiusiems baidares ankščiau. Nerekomenduojama plaukti su mažais vaikais

Kodėl verta plaukti:  Labai patogus maršrutas. Prasideda ir baigiasi mieste. Unikalūs pojūčiai plaukiant Unesco saugonu senamieščiu, miesto centru. Maršrutas kupinas kliūčių – neleis nuobodžiauti.

KAIP VISKAS VYKSTA

1. Išsirenkat jums tinkamą maršrutą ir jį rezervuojat per mūsų sistemą, telefonu arba e-paštu.

Galimi marštutai :

[A] trumpesnis. Apie 10km. apie 2 val. Plaukimas nuo Belmonto iki Balto tilto. 
[B] ilgesnis. Apie 15km. apie 3-4 val. Plaukimas nuo Naujosios Vilnios užtvankos  iki Baltojo tilto. 

Individualus maršrutas Vilnele – rasim visiems tinkamą sprendimą.

susitikimo vieta

2. Visus nuotykių ieškotojus mūsų transportas paims nuo mūsų susitikimo vietos Neries upės krantinėje netoliese Forum Palace. (Google Maps programėlėje įveskit „Pipiro baidarės” ir jums parodys tikslią susitikimo vietą). Iš susitikimo vietos visi irkluotojai bus nutransportuoti iki kelionės starto. Jeigu į kelionės startą planuojate atvykti patys prašau apie tai informuoti organizatorius.

Irklavimo pabaiga

3. Viskas kas turi pradžią turi ir pabaigą. Jūsų kelionė baidarėmis baigsis  toje pat vietoje kur ir susitiksime prieš plaukimą.

Kaina žmogui

Maršrutas A

(trumpesnis)
20
Asmeniui
  • +3 eur/asm transportavimas
  • Belmontas - Baltas tiltas
  • Apie 10km.
  • Apie 2-3 val. irkluojant poilsiniu režimu

Maršrutas B

(ilgesnis)
20
Asmeniui
  • +3 eur/asm transportavimas
  • Naujosios vilnios užtvanka - Baltas tiltas
  • Apie 15km.
  • Apie 4 val. irkluojant poilsiniu režimu

Ką jus gaunate

Jumis tikrai pasirūpinsime

Suteikiame visą reikalingą baidarių įrangą, patarsime, padrąsinsime.  Jei pramogoms baidarėse turit kokių nors spec. reikalavimų – tarkim reikalingos vaikiškos kėdutės, liemenės, rekalingi hidro maišai- duokit mums žinot apie tai prieš irklavimą ir mes tuo pasirūpinsime. 

Kas įtraukta į kelionę

Ka atsinešti

Kas neįtraukta į kelionę

Bilietai

Informacija

Susitikimo vieta: Dažniausiai susitinkam  maršruto finiše. Iš ten Jus Pipiro Baidarių transportu nuvežam  į maršruto startą.

Patikrinkite, ar jūsų norimos datos yra laisvos: Dešinėje pusėja rasite kalendorių. kelendoriuje pasirinkite jums tinkamas datas ir laiką bei užsisiskykite reikiamą vietų skaičių.

Grupės dydis: 1–80 žmonių

Minimalus amžius: Nėra. Nepilnamečiai turi būti lydimi suaugusiųjų.

Sudetingumas: : Upę geriau rinktis jau bandžiusiems baidares ankščiau. Nerekomenduojama plaukti su mažais vaikais. Tikrai sušlapsit 🙂

Pasirengimo lygis: vidutinis

Būtinos sąlygos: Upė turi daug išvirtusių medžių akmenų, kitų kliūčių. nerekomenduojama plaukti pirmą kartą gyvenime. irkluotojai turi mokėti plaukti. Vasarą vandens lygis būna žemas, todėl gali tekti išlipti ir baidarę prasistumti pro kliūtis. Baidarės svorio limitas; 300 kilogramų. 

Vaikai iki 7 metų: Vaikai iki 7 metų amžiau gali plaukti kaip trečias asmuo baidarėje specialioje vaikiškoje kėdutėje. Vaikui reikalinga speciali liemenė. Apie vaikus iki 7 metų BŪTINA informuoti registracijos metu.

Apmokėjimas: Grynaisiais susitikimo metu, online mokėjimus, bankinius pavedimus. Įmonėm išrašom sąskaitas.

Bilietai