Kelione nerimi

Pasinerkite į kelionę per vilnių kitaip

Neris

Mūsų siūlomi maršrutai neries upe yra nesudėtingi, tinkantys pirmą kartą plaukianties baidarėmis. Nerimi labai gerai jausis irkluodami šeimos su vaikais ar vyresnio amžiaus žmonės. Ši upė yra labia poluliari dėl to jog  maršrutų startai yra nenutolę nuo miesto centro ir jusos labai  lengva pasiekti. Maršrutas driekiasi nuo miesto pakraščio ir baigiasi pačiam miesto centre prie balto tilto. Pagrindiniai mūsų siūlomi maršrutai Neries upe yra 2 arba 4 valandų maršrutai.  Jie prasideda Ožkiniuose arba Verkiuose. Plaukimo metu galite kitomis akimis pamatyti Vilniaus apylinkėse esančius nuostabius architektūrinius paminklus ir pasigrožėti natūralios gamtos lobynais!!! Jeigu turit galimybę prieš pramogas vandenyje kviečiame susipažinti su verkių kraštovaizdžio architektūros draustinių jame esančiais Verkių rūmais, Verkių vandens malūnu, Trinapolio bažnyčia, Kryžiaus keliu ir daugybe kitų gamtinių, bei architektūrinių objektų.  Mes kviečiam visus tuos, kurie neabejingi gamtos grožiui ir vandens pramogoms, išbandyti baidarių nuomą Vilniuje pamatyti kitokį Vilnių Iškylautojams bus pasiūlytos tik kokybiškos baidarės, o saugumą užtikrins palaikančios liemenės.

Kada? Visus metus

Sudėtingumas: tinka visų amžiaus grupių irkluotojams.

Kodėl verta plaukti: pamatysit unikalią VIlnių supančia gamtą, praplauksit pro šešis skirtingus vilniaus krantus jungiančius tiltus. Plaukimo metu galėsit išlipti pasimaudyti arba užkasti trijuose Vilniaus miesto paplūdymiuose.  Galėsit pamatysit meno kūrinius kabančius po tiltais, iš upės pamatysit Gedimino pilį ir dalį senameščio bei miesto centro. Irklavimą baigsit labai patogioje vietoje – prie baltojo tilto.

Vandens kelionė šia upe tinka pradedantiesiems vandens turistams

KAIP VISKAS VYKSTA

1. Išsirenkat jums tinkamą maršrutą ir jį rezervuojat per mūsų sistemą, telefonu arba e-paštu.

Galimi marštutai :

[A] trumpesnis. Apie 10km. apie 2 val. Plaukimas nuo Verkių malūno iki Balto tilto. 
[B] ilgesnis. Apie 15km. apie 3-4 val. Plaukimas nuo Ožkinių iki Balto tilto. 

Individualus maršrutas Nerimi – rasim visiems tinkamą sprendimą.

susitikimo vieta

2. Visus nuotykių ieškotojus mūsų transportas paims nuo mūsų susitikimo vietos Neries upės krantinėje netoliese Forum Palace. (Google Maps programėlėje įveskit „Pipiro baidarės” ir jums parodys tikslią susitikimo vietą). Iš susitikimo vietos visi irkluotojai bus nutransportuoti iki kelionės starto. Jeigu į kelionės startą planuojate atvykti patys prašau apie tai informuoti organizatorius.

Irklavimo pabaiga

3. Viskas kas turi pradžią turi ir pabaigą. Jūsų kelionė baidarėmis baigsis  toje pat vietoje kur ir susitiksime prieš plaukimą.

Kaina žmogui

Maršrutas A

(trumpesnis)
16
Asmeniui
  • +3 eur/asm transportavimas
  • Verkiai - Baltas tiltas
  • Apie 10km.
  • Apie 2 val. irkluojant poilsiniu režimu

Maršrutas B

(ilgesnis)
17
Asmeniui
  • +3 eur/asm transportavimas
  • Ožkiniai - Baltas tiltas
  • Apie 20km.
  • Apie 3-4 val irkluojant poilsiniu režimu

Ką jus gaunate

Jumis tikrai pasirūpinsime

Suteikiame visą reikalingą baidarių įrangą, patarsime, padrąsinsime.  Jei pramogoms baidarėse turit kokių nors spec. reikalavimų – tarkim reikalingos vaikiškos kėdutės, liemenės, rekalingi hidro maišai- duokit mums žinot apie tai prieš irklavimą ir mes tuo pasirūpinsime. 

Kas įtraukta į kelionę

Ka atsinešti

Kas neįtraukta į kelionę

Bilietai

Informacija

Susitikimo vieta: Dažniausiai susitinkam  maršruto finiše. Iš ten Jus Pipiro Baidarių transportu nuvežam  į maršruto startą.

Patikrinkite, ar jūsų norimos datos yra laisvos: Dešinėje pusėja rasite kalendorių. kelendoriuje pasirinkite jums tinkamas datas ir laiką bei užsisiskykite reikiamą vietų skaičių.

Grupės dydis: 1–80 žmonių

Minimalus amžius: Nėra. Nepilnamečiai turi būti lydimi suaugusiųjų.

Sudetingumas: Tinka visų amžiaus grupių irkluotojams.

Pasirengimo lygis: žemas/vidutinis

Būtinos sąlygos: Turi mokėti plaukti ir jausti nuotykių skonį. Baidarės svorio limitas; 300 kilogramų. Pradedantieji laukiami! Naudojame stabilias dvivietes arba vienvietes baidares todėl pramoga puikiai tiks tiek pradedantiesiems tiek pažengusiems. 

Vaikai iki 7 metų: Vaikai iki 7 metų amžiau gali plaukti kaip trečias asmuo baidarėje specialioje vaikiškoje kėdutėje. Vaikui reikalinga speciali liemenė. Apie vaikus iki 7 metų BŪTINA informuoti registracijos metu.

Apmokėjimas: Grynaisiais susitikimo metu, online mokėjimus, bankinius pavedimus. Įmonėm išrašom sąskaitas.

Bilietai