Kelione naktine nerimi

Pasinerkite į kelionę per vilnių kitaip

 

Plaukimas baidarėmis po naktinį Vilnių – išties puiki ir unikali pramoga. Ji yra skirta tiek romantiškos sielos pramogautojui, tiek mėgstančiam kiek ekstremalesnes pramogas ar tiesiog žmonėms kuriems nesimiega 😊

Vasara plaukimai vykdomi apie 21 valandą  tuo metu saulė jau artėja link horizonto. Plaukimai pradedami nuo Verkių, iki ten atvykstat arba savo transportu arba iki plaukimo vietos jus atveža mūsų transportas.  Baidarėse patogiai įsitaisot jau prieblandoje. Akys maždaug per 10-15 min prisitaiko prie sumažėjusios šviesos ir toliau mėgaujatės plaukimu. Esant giedram dangui kelionės pradžioje užverskit galvas aukštyn. Ten išvysite milijardus žvaigždžių! Ir viskas irkluojant baidarę. Baidarę lėtai liūliuoja upės bangelės, aplinkui cvirpia naktiniai miesto gyventojai, retkarčiais iš vandens išnyra bebras ir ramybę sudrumščia savo uodegos pliaukštelėjimu. MAGIŠKA. Dažnas irkluotojas po plaukimo dalinasi įpųdžiais jog plaukimo būtą labai unikalaus, pojūčiai plaukiant baidarėmis naktį visiškai užburiantys ir nėkiek nepanašūs į dieninių plaukimų. Plaukdami naktį Jūs patirsite daug daugiau įspūdžių nei galite įsivaizduoti. Naktyje paskendęs Vilnius tikrai jus nustebins, o įplaukę į naktinį miesto centrą liksite sužavėti milijono žiburių. Nustebsite, koks įdomus ir netikėtas gali būti plaukimas čia pat, Vilniuje, vaizdingomis sostinės vietomis vingiuojančia paslaptinga naktine Nerimi! Tai pajausti ir pamatyti būtina kiekvienam!

Kada? Visus metus

Sudėtingumas: tinka visų anžiaus kategorijų irkluotojams

Kodėl verta plaukti: nes tai yra pojūtis nepalyginamas su jokia kita pramoga. Tiesiog magiška

KAIP VISKAS VYKSTA

1. Naktinio irklavimo maršrutas driekiasi 10 km ir tunka apie 2 val.  Jį rezervuojat per mūsų sistemą, telefonu arba e-paštu.

Galimi marštutai :

[A] Maršrutas.  Apie 10km. apie 2 val. Plaukimas nuo Verkių malūno iki Balto tilto. 

Individualus maršrutas Nerimi – rasim visiems tinkamą sprendimą.

susitikimo vieta

2. Visus nuotykių ieškotojus mūsų transportas paims nuo mūsų susitikimo vietos Neries upės krantinėje netoliese Forum Palace. (Google Maps programėlėje įveskit „Pipiro baidarės” ir jums parodys tikslią susitikimo vietą). Iš susitikimo vietos visi irkluotojai bus nutransportuoti iki kelionės starto. Jeigu į kelionės startą planuojate atvykti patys prašau apie tai informuoti organizatorius.

Irklavimo pabaiga

3. Viskas kas turi pradžią turi ir pabaigą. Jūsų kelionė baidarėmis baigsis  toje pat vietoje kur ir susitiksime prieš plaukimą.

Kaina žmogui

Maršrutas A

22
Asmeniui
  • +3 eur/asm transportavimas
  • Verkiai - Baltas tiltas
  • Apie 10km.
  • Apie 2 val. irkluojant poilsiniu režimu

Ką jus gaunate

Jumis tikrai pasirūpinsime

Suteikiame visą reikalingą baidarių įrangą, patarsime, padrąsinsime.  Jei pramogoms baidarėse turit kokių nors spec. reikalavimų – tarkim reikalingos vaikiškos kėdutės, liemenės, rekalingi hidro maišai- duokit mums žinot apie tai prieš irklavimą ir mes tuo pasirūpinsime. 

Kas įtraukta į kelionę

Ka atsinešti

Kas neįtraukta į kelionę

Bilietai

Informacija

Susitikimo vieta: Dažniausiai susitinkam  maršruto finiše. Iš ten Jus Pipiro Baidarių transportu nuvežam  į maršruto startą.

Patikrinkite, ar jūsų norimos datos yra laisvos: Dešinėje pusėja rasite kalendorių. kelendoriuje pasirinkite jums tinkamas datas ir laiką bei užsisiskykite reikiamą vietų skaičių.

Grupės dydis: 1–80 žmonių

Minimalus amžius: Nėra. Nepilnamečiai turi būti lydimi suaugusiųjų.

Sudetingumas: Tinka visų amžiaus grupių irkluotojams.

Pasirengimo lygis: žemas/vidutinis

Būtinos sąlygos: Turi mokėti plaukti ir jausti nuotykių skonį. Baidarės svorio limitas; 300 kilogramų. Pradedantieji laukiami! Naudojame stabilias dvivietes arba vienvietes baidares todėl pramoga puikiai tiks tiek pradedantiesiems tiek pažengusiems. 

Vaikai iki 7 metų: Vaikai iki 7 metų amžiau gali plaukti kaip trečias asmuo baidarėje specialioje vaikiškoje kėdutėje. Vaikui reikalinga speciali liemenė. Apie vaikus iki 7 metų BŪTINA informuoti registracijos metu.

Apmokėjimas: Grynaisiais susitikimo metu, online mokėjimus, bankinius pavedimus. Įmonėm išrašom sąskaitas.

Bilietai