Plaukimas Trakuose

Pasinerkite į kelionę per vilnių kitaip

Pažintinis irklavimas Trakuose Galvės ežere su profesionaliu gidu

Galvės ežeras yra vienas gražiausių ežerų Lietuvoje. Šiame ežere yra 21 unikali sala. Ežeras turi neįtikėtiną istoriją ir vieną įspūdingiausių pilių. Taip pat Galvės pakrantėje įsikūręs Užutrakio dvaras ir kiti istoriniai objektai. Irklavimo metu išgirsite įdomių faktų apie Trakų istoriją, aplankysite salas ir išgirsite lgendas apie jas. Taip pat akis džiugins neįtikėtini vaizdai ir rakursai iš kurių galėsite apžiūrėti salos ir pusiasalio pilis, bei Užutrakio dvarą. Tai yra unikali galimybė pasidaryti tobulas nuotraukas pilies fone. 🙂 Plaukimo metu apžiūrėsite turtingą ežero florą ir fauną, bei pajausite ypatingą istorija alsuojančią Galvės ežero dvasią.  Plaukimas nėra sudėtingas, todėl plaukti gali įvairaus amžiaus irkluotojai. Iškylautojams bus pasiūlytos tik kokybiškos baidarės, o saugumą užtikrins palaikančios liemenės. Visos keliones metu jus lydės gidas.

KAIP VISKAS VYKSTA

1. Susiskaičiuojat  visus savo draugus ir artimuosius kurie plauks kartu ir rezervuojat baidarių turą mūsų rezervacinėje sistemoje, el paštu arba telefonu. 

susitikimo vieta

2. Atvykstat į organizatorių norodytą susitikimo vietą Trakuose prie Galvės ežero. Ten bus atgabentos baidarės kuriomis leisitės į kelionė po Galvės ežerą

Irklavimo pabaiga

3. Pažintinis turas trunka apie 2 valandas, jo pabaigoje grįžtate atgal į susitikimo vietą, pasidalinate įspudžiais, paliekate atsiliepimą ir keliaujate toliau švesti gyvenimo 😉

Kaina žmogui

irklavimas trakuose su gidu

35
Asmeniui
  • Pamatysit Trakų pilį, Užutrakio dvarą
  • iki 10km.
  • Apie 2 val.

Ką jus gaunate

Jumis tikrai pasirūpinsime

Suteikiame visą reikalingą baidarių įrangą, patarsime, padrąsinsime.  Jei pramogoms baidarėse turit kokių nors spec. reikalavimų – tarkim reikalingos vaikiškos kėdutės, liemenės, rekalingi hidro maišai- duokit mums žinot apie tai prieš irklavimą ir mes tuo pasirūpinsime. 

Kas įtraukta į kelionę

Ka atsinešti

Kas neįtraukta į kelionę

Bilietai

Informacija

Susitikimo vieta: 

Patikrinkite, ar jūsų norimos datos yra laisvos: Dešinėje pusėja rasite kalendorių. kelendoriuje pasirinkite jums tinkamas datas ir laiką bei užsisiskykite reikiamą vietų skaičių.

Grupės dydis: 2–23 žmonių

Minimalus amžius: Nėra. Nepilnamečiai turi būti lydimi suaugusiųjų.

Sudetingumas: Tinka visų amžiaus grupių irkluotojams.

Pasirengimo lygis: žemas/vidutinis

Būtinos sąlygos: Turi mokėti plaukti ir jausti nuotykių skonį. Baidarės svorio limitas; 300 kilogramų. Pradedantieji laukiami! Naudojame stabilias dvivietes arba vienvietes baidares todėl pramoga puikiai tiks tiek pradedantiesiems tiek pažengusiems. 

Vaikai iki 7 metų: Vaikai iki 7 metų amžiau gali plaukti kaip trečias asmuo baidarėje specialioje vaikiškoje kėdutėje. Vaikui reikalinga speciali liemenė. Apie vaikus iki 7 metų BŪTINA informuoti registracijos metu.

Apmokėjimas: Grynaisiais susitikimo metu, online mokėjimus, bankinius pavedimus. Įmonėm išrašom sąskaitas.

Bilietai