Kelione Širvintos upe
su nakvyne Pipiro nameliuose

nepamirštamos akimirkos

Irklavimas Širvinta su nakvyne Pipiro nameliuose

Mūsų siūlomi maršrutai Širvinto upe yra nesudėtingi, puikiai tinkantys plaukti su vaikais ar pirmą kartą bandanties baidares. Upės vanduo yra ramus ir skaidrus. Smėlėti krantai leis mėgautis maudynemis sustojus pailsėti krante. Po plaukimo atgauti jėgas galėsit Pipiro baidarių poilsiavietėje. Čia rasit didelę pavėsinę  3 namukus, kuriuose įrengtos 12 miegamų vietų (2 namukai yra keturviečiai su keturiomis viengulėmis lovomis ir vienas namukas yra su dvigule lova + išskleidžiama dvivietė sofa-lova).

Kada? Visus metus

Sudėtingumas: tinka visų amžiaus grupių irkluotojams.

Kodėl verta plaukti: Galėsit pasinerti į gamtos glėbį. Švarus ir skaidrus vanduo, smėlėti krantai  nedidelis upės greitis leis jums po plaukimo jaustis pailsėjus. 

KAIP VISKAS VYKSTA

1. Išsirenkat jums tinkamą maršrutą ir jį  telefonu arba e-paštu.

Galimi marštutai :

[A] trumpesnis. Apie 14km. apie 4 val. Plaukimas nuo Drūžų  iki poilsiavietės
[B] ilgesnis. Apie 20 km. apie 5 val. Irklavimas nuo poilsiavietės iki Liukonių 

Individualus maršrutas Širvinta – norit individualaus maršruto? informuokit apie savo poreikius – rasim visiems tinkamą sprendimą.

susitikimo vieta

2. Sutartu laiku atvykstat į Pipiro Baidarių poilsiavietę. Pagal pasirinktą maršrutą visi poilsiautojai mūsų transportu bus nuvežti į kelios startą.  

Irklavimo pabaiga

3. Pagal pasirinktą maršrutą dienos pabaigoje irklavimą baigsit arbą Poilsiavietėje arba kitoje sutartoje vietoje iš kurios būsit parvežti iki Pipiro Baidarių poilsiavietės.

Kaina žmogui

baidarių nuoma Širvinta

17,5
Asmeniui
  • +3 eur/asm transportavimas.
  • Plaukimą baigiat/pradedat prie namukų.
  • Apie 14-20 km.
  • 4-6 val. irkluojant poilsiniu režimu.

nakvynė namukuose

35
Asmeniui
  • 3 ketruviečiai namukai. Viso 12 patogių miegamų vietų namukuose.
  • 45km nuo VIlniaus, 75 KM nuo Kauno, 100km nuo Panevėžio.
  • galimybė užsisakyti mobilią pirtį ar kubilą.

Ką jus gaunate

Jumis tikrai pasirūpinsime

Suteikiame visą reikalingą baidarių įrangą, patarsime, padrąsinsime.  Jei pramogoms baidarėse turit kokių nors spec. reikalavimų – tarkim reikalingos vaikiškos kėdutės, liemenės, rekalingi hidro maišai- duokit mums žinot apie tai prieš irklavimą ir mes tuo pasirūpinsime. 

Kas įtraukta į kelionę

Ka atsinešti

Kas neįtraukta į kelionę

Bilietai

Informacija

Susitikimo vieta: Dažniausiai susitinkam  poilsiavietėje. Iš ten poilsiautojai yra nuvežami iki kelionės baidarėmis starto

Patikrinkite, ar jūsų norimos datos yra laisvos: Dešinėje pusėja rasite kalendorių. kelendoriuje pasirinkite jums tinkamas datas ir laiką bei užsisiskykite reikiamą vietų skaičių.

Grupės dydis: 1–80 žmonių

Minimalus amžius: Nėra. Nepilnamečiai turi būti lydimi suaugusiųjų.

Sudetingumas: Tinka visų amžiaus grupių irkluotojams.

Pasirengimo lygis: žemas/vidutinis

Būtinos sąlygos: Turi mokėti plaukti ir jausti nuotykių skonį. Baidarės svorio limitas; 300 kilogramų. Pradedantieji laukiami! Naudojame stabilias dvivietes arba vienvietes baidares todėl pramoga puikiai tiks tiek pradedantiesiems tiek pažengusiems. 

Vaikai iki 7 metų: Vaikai iki 7 metų amžiau gali plaukti kaip trečias asmuo baidarėje specialioje vaikiškoje kėdutėje. Vaikui reikalinga speciali liemenė. Apie vaikus iki 7 metų BŪTINA informuoti registracijos metu.

Apmokėjimas: Grynaisiais susitikimo metu, online mokėjimus, bankinius pavedimus. Įmonėm išrašom sąskaitas.

Bilietai