Ekspedicinės kelionės

Pasinerkite į kelionę per Lietuvą kitaip

Manau dažnas iš mūsų užsisvajojam apie nuotykių kupiną daugiadienę kelionę baidarėmis su draugų kompanija. Rytmetinės kavos skonis, laužo dūmų kvalas ilgi pokalbiai su draugais ir su pačiu savimi, saulės nugairinti skuostai, malonus nuovargis rankose ir pečiuose ir vėjas plaikstantis plaukus ir visiškas laisvės pojutis. Būtent tai gali jums duoti Ekspedicinė kelionė baidarėmis. Ekspedicinė kelionė baidarėmis tai būtent tai ko jums reikia savo patrakusioms svajonėms virsti realybe.

  170 KM  Štai tiek jums reiktų iveikti irkluojant baidares plaukiant iš Vilniaus iki Kauno. Daug ar mažai?  Vidutiniškai irkluojant baidares jos plaukia maždaug 5-6 km/h greičiu.  Tad irkluojant po 10 val per dieną nesudetingai pasieksit Kauna su dvien Nakvynėm.  Jei nusprestumėt jog norit plaukti trumpiau – rinkitės marštutą iki Panerių tilto iki jo plaukti apie 50km iki Kernavės tektų irkluoti apie 70 km labai paistengus galima pasiekti per dieną. Iki Čiobiškio reiks irkluoti apie 90KM iki Jonavos apie 120km iki Karmėlavos 140km.  Tačiau gali būti jog jūsų svajonės nesibaigia vien ties Kaunu ir baidarėmis norite skrosti dar toliau jau pasiekus Nemuną ir aplankyti Vilkiją 200km Seredžiu 210 km Veliuoną , Raudonę 230km ir galiausiai pasiektį Jurbarką. Tada iki jo teks irkluoti apie 250 km. Jurbarkas jums neriba? Ok supratau. Irkluojam  toliau! Tik plaukiant toliau jau reiks susiderinti papildomus formalumus ir gauti leidimą iš Valstybės sienos tarnybos nes plauksit marštutu kuris ribojasi su Rusiją.  Formalumai užtrunka apie 10d.  Susitvarkius formalumus ir plaukdami iki pat Kuršių marių  įveiksit apie 380km.  Pasibaigus kelionei baidarėmis namo nereiks tranzuoti. Jūsų grįžimu atgal pasirūpinsime irgi mes. Iš jūsų finišo taško paimsime mikroautobusu visą turistinį inventorių jūsų daigtus ir jūsų nuvargusius kūnelius ir parvešime iki pat jūsų namų.

Tad laikas prašyti atostogų darbe,  rinkti draugų kompaniją ir pasinerti į nuotykius.

KAIP VISKAS VYKSTA

1. Įvertinkit kiek laiko turit plaukimui ir kiek valandų per dieną ketinate irkluoti. Irkluojant dvivietėje baidarėje Neries upe plauksit maždaug apie 6-7 km/val greičių.  Tad jeigu pradėsit irkluoti 9 val ryte, irkluosit 10 val ir sustosit pietų 1 valandai  stovyklavietei vietos reiks iškotis apie 20 val. – per dieną būsit įveikę 60-70km

susitikimo vieta

2. ilgesni irklavimai dažniausiai rpasideda baidarių uoste. Čia jums bus pristatytos baidarės visas reikiamas inventorius, bus papasakotas intruktažas ir būsit išleisti žemyn upe.  Dažniausiai naktynes vietas poilsiautojai įsikuria laukinėje gamtoje.  Tačiau labai svarbu nepamiršti  jog gamtą ir aplinkinius reikia gerbti ir po savęs nakvynės vietas palikti tvarkingesnes negu buvo!

Irklavimo pabaiga

3. Kelionės pabaigoje – kad ir kur pabaigtumėt irkluoti -Kernavėj, Kaune ar Nidoje sutartoje vietoje Jus pasitiks Pipiro Baidarių komandos narys ir mūsų transportu parvešime iki jums patogios vietos Vilniuje, Kaune ar kitame Lietuvos kampelyje 😉

Kaina žmogui

1 diena irklavimo

35
dvivietė baidarė
  • transportavimas 90 eur visai kompanijai iki 8 asmenų. (pvz.: plaukdami keturiese mokėsit po 22,5 eur/asm )
  • Kur akys neša
  • 50-380 km.
  • Per valandą įveksit apie 6-7 km

Ką jus gaunate

Jumis tikrai pasirūpinsime

Suteikiame visą reikalingą baidarių įrangą, patarsime, padrąsinsime.  Jei pramogoms baidarėse turit kokių nors spec. reikalavimų – tarkim reikalingos vaikiškos kėdutės, liemenės, rekalingi hidro maišai- duokit mums žinot apie tai prieš irklavimą ir mes tuo pasirūpinsime. 

Kas įtraukta į kelionę

Ka atsinešti

Kas neįtraukta į kelionę

Bilietai

Informacija

Susitikimo vieta: ilgesnių plaukimų startas dažniausiai vyksta nuo baidarių uosto prie „Forum Palace.”

išsirinkite norimą datą ir ją rezervuotite Telefonu ar el-paštu..

Grupės dydis: 2–80 žmonių

Minimalus amžius: Nėra. Nepilnamečiai turi būti lydimi suaugusiųjų.

Sudetingumas: Tinka visų amžiaus grupių irkluotojams.

Pasirengimo lygis: žemas/vidutinis

Būtinos sąlygos: Turi mokėti plaukti ir jausti nuotykių skonį. Baidarės svorio limitas; 300 kilogramų. Pradedantieji laukiami! Naudojame stabilias dvivietes arba vienvietes baidares todėl pramoga puikiai tiks tiek pradedantiesiems tiek pažengusiems. 

Vaikai iki 7 metų: Vaikai iki 7 metų amžiau gali plaukti kaip trečias asmuo baidarėje specialioje vaikiškoje kėdutėje. Vaikui reikalinga speciali liemenė. Apie vaikus iki 7 metų BŪTINA informuoti registracijos metu.

Apmokėjimas: Grynaisiais susitikimo metu, online mokėjimus, bankinius pavedimus. Įmonėm išrašom sąskaitas.

Bilietai